Functie Naam Email
     
Bestuur    
Voorzitter Bas Stroeken bstroeken@gmail.com
Secretaris Wiro Niessen secretaris@mangercats.nl
Penningmeester Eric Feiter fin.mangercats@gmail.com
Algemeen –tenniszaken Johan Reurink johan.reurink@gmail.com
Algemeen- communicatie Nicolette Koper pr@mangercats.nl
Algemeen- facilitaire zaken Suus Peeters suuspeeters@hotmail.com
Evenementen / 55+ Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
     
Vertrouwenspersoon Marisol Klitsie marisol@impact4all.nl
     
Secretaris Wiro Niessen- bestuur secretaris@mangercats.nl
Juridische zaken Nynke Geerts  
Jaarkalender

Edith van der Eijken

Marije Holwerda

Willeke van Dam

m.holwerda@live.nl
     
Penningmeester Eric Feiter- bestuur fin.mangercats@gmail.com
Kascommissie

Jan de Leeuw

Alex van Veenendaal

 
Ledenadministratie Marjolein Kortbeek marjoleinkortbeek@casema.nl
     
Tenniszaken Johan Reurink johan.reurink@gmail.com
Contactpersoon KNLTB Angelique van den Bouwhuijsen competitie@mangercats.nl      
Competitie senioren

Johan Reurink

Assa Braakenburg

competitie@mangercats.nl

06-51230994 / 06-17394146

Competitie jeugd zondag Dione van Uden

d_van_uden@hotmail.com

06-10330695

Groen competitie Irene van Heyningen irene.van.heyningen@xs4all.nl
Oranje World Tour Sabine Verbiest sabinefverbiest@gmail.com
Rood World Tour vacature  
Contactpersoon trainers Yvette van Dok

yvette.vandok@planet.nl

Open toernooi senioren Edu Dorland otmangercats@gmail.com
Open toernooi junioren

Rosemarie Wielinga

Driebergenopen2017@gmail.com
Clubkampioenschappen senioren Esther Kolb estherkolb@hotmail.com
Tenniskidsweek / clubkampioenschappen jeugd Trainers

edwin@tennisdriebergen.nl

michael@tennisdriebergen.nl

     
Evenementen Marije Holwerda - bestuurs m.holwerda@live.nl
Ladies night Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
Mixed night Marije Holwerda m.holwerda@live.nl 
Stratentoernooi Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
Labellen woensdagmorgen Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
Labellen woensdagavond Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
Dames Dubbel Roulette Kitty Vreeswijk evenementen@mangercats.nl
Openingstoernooi senioren Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
Openings/familie toernooi Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
Basisscholen toernooi Marije Holwerda m.holwerda@live.nl
     
Communicatie Nicolette Koper nicolettekoper@gmail.com
Kattebelletjes

Nicolette Koper

Nicole Lolkema

nicolettekoper@gmail.com

n.lolkema@kpnmail.nl

Website Marjolein Kortbeek          marjoleinkortbeek@casema.nl
Social Media Monika Knottnerus 06-23071160
persberichten Saskia Redeke saskia.redeke@casema.nl
Vrijwilligers

Nicolette Koper

Nicole Lolkema

nicolettekoper@gmail.com

n.lolkema@kpnmail.nl

Nieuwe leden Nicole Lolkema nieuweleden@mangercats.nl
     
Facilitaire zaken Suus Peeters- bestuur

suuspeeters@hotmail.com

06-51377357('s avonds)

Barcommissie Suus Peeters barzaken@mangercats.nl
Barrooster Marjolein Kortbeek barzaken@mangercats.nl
Regelzaken algemeen Corry van Erp c.v.erp.doornenbal@gmail.com
Jeugdpoule Suus Peeters barzaken@mangercats.nl
Inkoop algemeen Suus Peeters barzaken@mangercats.nl
Koffiezetapparaat Michiel Kalff c.v.erp.doornenbal@gmail.com
Elektronisch betalen Dik Vlug barzaken@mangercats.nl
Schoonmaak- vrijwilligers Barbara Sirre-Dekhuijzen  
Evenementen facilitair

Marije Holwerda

m.holwerda@live.nl
Onderhoud Norbert Piët (coördinatie) norbert.piet@casema.nl
Techniek, kleine aanpassingen Norbert Piët norbert.piet@casema.nl
Groenvoorziening Jan-joop Treffers (coördinatie) jltreffers@kpnplanet.nl
Parkbeheer    

Prikbord

Kattebelletjes gemist? Kijk hier.
 
We hebben plek voor nieuwe leden!

Heb je interesse, vragen of ben je benieuwd naar de mogelijkheden die Manger Cats je kan bieden? Stuur een mail naar pr@mangercats.nl. Of schrijf je direct in: aanmeldingsformulier

Parkeren

Parkeren kan van vrijdagavond 19.00 tot zondagnacht 00.00 uur op de parkeerplaats van de Bosrand. Deze parkeerplaats is rechts naast Manger Cats aan de Arnhemse Bovenweg gelegen. S.v.p. niet parkeren voor de huizen van de Manger Catslaan. Bedankt. 

Jaarkalender 2018 (overzicht van alle activiteiten)