Functie
Naam
Email
 
 
 
Bestuur
 
 
Voorzitter
Bas Stroeken
bstroeken@gmail.com
Secretaris
Wiro Niessen
secretaris@mangercats.nl
Penningmeester
Eric Feiter
fin.mangercats@gmail.com
Algemeen –tenniszaken
Johan Reurink
johan.reurink@gmail.com
Algemeen- communicatie
Nicolette Koper
pr@mangercats.nl
Algemeen- facilitaire zaken
Suus Peeters
suuspeeters@hotmail.com
Evenementen / 55+
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
 
 
 
Vertrouwenspersoon
Marisol Klitsie
marisol@impact4all.nl
 
 
 
Secretaris
Wiro Niessen- bestuur
secretaris@mangercats.nl
Juridische zaken
Nynke Geerts
 
Jaarkalender
Edith van der Eijken
Marije Holwerda
Willeke van Dam
m.holwerda@live.nl
 
 
 
Penningmeester
Eric Feiter- bestuur
fin.mangercats@gmail.com
Kascommissie
Jan de Leeuw
Alex van Veenendaal
 
Ledenadministratie
Marjolein Kortbeek
marjoleinkortbeek@casema.nl
 
 
 
Tenniszaken
Johan Reurink johan.reurink@gmail.com
Contactpersoon KNLTB Angelique van den Bouwhuijsen competitie@mangercats.nl      
Competitie senioren

Johan Reurink                            Assa Braakenburg

competitie@mangercats.nl

06-51230994 / 06-17394146

Competitie jeugd zondag
Annemieke van veenendaal

competitie@mangercats.nl

06-38617934 ('s avonds)

Groen competitie
Dione van Uden
d_van_uden@hotmail.com
06-10330695
Oranje World Tour
Irene van Heyningen
irene.van.heyningen@xs4all.nl
Rood World Tour
Sabine Verbiest
sabinefverbiest@gmail.com
Contactpersoon trainers Yvette van Dok

yvette.vandok@planet.nl

Functionaris Tenniskids
Dione van Uden
d_van_uden@hotmail.com
06-10330695
Open toernooi senioren
Edu Dorland
otmangercats@gmail.com
Open toernooi junioren

Rosemarie Wielinga

Driebergenopen2017@gmail.com
Clubkampioenschappen senioren
Esther Kolb
estherkolb@hotmail.com
Tenniskidsweek / clubkampioenschappen jeugd
Trainers
 
 
 
Evenementen
Marije Holwerda - bestuurs
m.holwerda@live.nl
Ladies night
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
Mixed night
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl 
Stratentoernooi
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
Labellen woensdagmorgen
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
Labellen woensdagavond
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
Dames Dubbel Roulette
Kitty Vreeswijk
Openingstoernooi senioren
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
Openings/familie toernooi
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
Basisscholen toernooi
Marije Holwerda
m.holwerda@live.nl
 
 
 
Communicatie
Nicolette Koper
Kattebelletjes
Nicolette Koper
n.lolkema@kpnmail.nl
Website
Aranka Staijen
aranka@staijen.nl
Social Media
Monika Knottnerus
06-23071160
persberichten
Saskia Redeke
saskia.redeke@casema.nl
Vrijwilligers
Nicolette Koper
Nicole Lolkema
nicolettekoper@gmail.com
nicolettekoper@gmail.com
Nieuwe leden
Nicole Lolkema
nieuweleden@mangercats.nl
 
 
 
Facilitaire zaken
Suus Peeters- bestuur
suuspeeters@hotmail.com 06-51377357('s avonds)
Barcommissie
Suus Peeters
barzaken@mangercats.nl
Barrooster
Marjolein Kortbeek
barzaken@mangercats.nl
Barhoofden
Ria van der Maat
mc-bar@live.nl
Regelzaken algemeen
Corry van Erp
c.v.erp.doornenbal@gmail.com
Jeugdpoule
Ria van der Maat
mc-bar@live.nl
Inkoop algemeen
Suus Peeters
barzaken@mangercats.nl
Koffiezetapparaat
Michiel Kalff
c.v.erp.doornenbal@gmail.com
Elektronisch betalen
Dik Vlug
barzaken@mangercats.nl
Schoonmaak- vrijwilligers
Barbara Sirre-Dekhuijzen
 
Evenementen facilitair

Marije Holwerda

Onderhoud
Norbert Piët (coördinatie)
norbert.piet@casema.nl
Techniek, kleine aanpassingen
Norbert Piët
norbert.piet@casema.nl
Groenvoorziening
Jan-joop Treffers (coördinatie)
jltreffers@kpnplanet.nl
Parkbeheer
 
 
                                                                                                                                                                                                            

 

 

Prikbord

Kattebelletjes gemist? Kijk hier.
 
We hebben plek voor nieuwe leden!

Heb je interesse, vragen of ben je benieuwd naar de mogelijkheden die Manger Cats je kan bieden? Stuur een mail naar pr@mangercats.nl. Of schrijf je direct in: aanmeldingsformulier

Parkeren

Parkeren kan van vrijdagavond 19.00 tot zondagnacht 00.00 uur op de parkeerplaats van de Bosrand. Deze parkeerplaats is rechts naast Manger Cats aan de Arnhemse Bovenweg gelegen. S.v.p. niet parkeren voor de huizen van de Manger Catslaan. Bedankt. 

Jaarkalender 2018 (overzicht van alle activiteiten)