Functie Naam Email
     
Bestuur    
Voorzitter Bas Stroeken voorzitter@mangercats.nl
Secretaris Erik Veldhuizen secretaris@mangercats.nl
Penningmeester Eric Feiter fin.mangercats@gmail.com
Algemeen – TC=tenniszaken Johan Reurink johan.reurink@gmail.com
Algemeen- facilitaire zaken vacature voorzitter@mangercats.nl
     
   

 

Vertrouwenspersoon Marisol Klitsie marisol@impact4all.nl
     
Secretaris vacature - bestuur secretaris@mangercats.nl
Juridische zaken Nynke Geerts  
Jaarkalender

Edith van der Eijken

Marije Holwerda

Willeke van Dam

m.holwerda@live.nl
     
Penningmeester Eric Feiter - bestuur fin.mangercats@gmail.com
Kascommissie

Jan de Leeuw

Alex van Veenendaal

 
Ledenadministratie Marjolein Kortbeek marjoleinkortbeek@casema.nl
     
Tenniszaken Johan Reurink - bestuur johan.reurink@gmail.com
Contactpersoon KNLTB Angelique van den Bouwhuijsen competitie@mangercats.nl      
Competitie senioren

Johan Reurink

Assa Braakenburg

competitie@mangercats.nl

06-51230994 / 06-17394146

Competitie jeugd zondag Dione van Uden

d_van_uden@hotmail.com

06-10330695

Groen competitie Irene van Heyningen irene.van.heyningen@xs4all.nl
Oranje World Tour Sabine Verbiest sabinefverbiest@gmail.com
Rood World Tour vacature  
Contactpersoon trainers Yvette van Dok

yvette.vandok@planet.nl

Open toernooi senioren   otmangercats@gmail.com
Open toernooi junioren

 

 
Clubkampioenschappen senioren Esther Kolb estherkolb@hotmail.com
Tenniskidsweek / clubkampioenschappen jeugd Trainers

edwin@tennisdriebergen.nl

michael@tennisdriebergen.nl

     
Evenementen    
Mixed night    
Stratentoernooi    
Labellen woensdagmorgen    
Labellen maandagavond    
Dames Dubbel Roulette Esther Vogelenzang evenementen@mangercats.nl
Openingstoernooi senioren    
Openings/familie toernooi    
Basisscholen toernooi    
     
Communicatie Bas Stroeken voorzitter@mangercats.nl
Kattebelletjes

vacature

 

Website Marjolein Kortbeek          marjoleinkortbeek@casema.nl
Social Media Monika Knottnerus 06 23 07 11 60
persberichten Saskia Redeke saskia.redeke@casema.nl
Vrijwilligers

 

Nieuwe leden Jan-joop Treffers luciejanjoop@ziggo.nl
     
Facilitaire zaken vacature - bestuur

voorzitter@mangercats.nl

Barcommissie vacature barzaken@mangercats.nl
Barrooster   barzaken@mangercats.nl
Regelzaken algemeen Corry van Erp c.v.erp.doornenbal@gmail.com
Jeugdpoule vacature barzaken@mangercats.nl
Inkoop algemeen vacature barzaken@mangercats.nl
Koffiezetapparaat Michiel Kalff c.v.erp.doornenbal@gmail.com
Elektronisch betalen Dik Vlug barzaken@mangercats.nl
Schoonmaak- vrijwilligers Barbara Sirre-Dekhuijzen  
Evenementen facilitair

 

 
Onderhoud Norbert Piët (coördinatie) norbert.piet@casema.nl
Techniek, kleine aanpassingen Norbert Piët norbert.piet@casema.nl
Groenvoorziening Jan-joop Treffers (coördinatie) luciejanjoop@ziggo.nl
Parkbeheer Rob van Hengel  

Prikbord

Kattebelletjes gemist? Kijk hier.
 
Jaarkalender 2019
 
We hebben plek voor nieuwe leden!

Heb je interesse, vragen of ben je benieuwd naar de mogelijkheden die Manger Cats je kan bieden? Stuur een mail naar Bas Stroeken: voorzitter@mangercats.nlOf schrijf je direct in: aanmeldingsformulier

Parkeren

Parkeren kan van vrijdagavond 19.00 tot zondagnacht 00.00 uur op de parkeerplaats van de Bosrand. Deze parkeerplaats is rechts naast Manger Cats aan de Arnhemse Bovenweg gelegen. S.v.p. niet parkeren voor de huizen van de Manger Catslaan. Bedankt.